Yakupacha Inn
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eten op locatie Restaurant | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Yakupacha Inn Santa Teresa biedt toegang tot Mercado de Santa Teresa, gelegen binnen 25 minuten loopafstand. Er is ook een laadstation voor elektrische voertuigen.
Dit hotel met 18 kamers is gelegen op 2 km van Cola de Mono. Dit hotel is gelegen 82 km van Ayacucho. Gasten van de accommodatie kunnen naar de Huayna Picchu, die binnen 15 minuten rijden hier vandaan ligt. Yakupacha Inn Santa Teresa is op afstand van 5 km van de luchthaven Machu Picchu gelegen.
Sommige kamers van dit pand in Santa Teresa zijn voorzien van een balkon, een bureau en een flatscreen TV met satellietzenders. Sommige kamers beschikken over handdoeken en een douche. Ze beschikken ook over privébadkamers.
La Chira Restaurante biedt een selectie van gerechten op een korte afstand van dit hotel in Santa Teresa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Horeca
- Restaurant
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Yakupacha Inn naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Yakupacha Inn te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Yakupacha Inn?
Machu Picchu luchthaven en Yakupacha Inn zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij comfortabele Yakupacha Inn?
Ja, comfortabele Yakupacha Inn biedt een laadstation voor elektrische voertuigen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Yakupacha Inn?
Klanten van Yakupacha Inn moeten om 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Santa Teresa?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Santa Teresa is $31. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in het comfortabele hotel?
Het comfortabele hotel biedt Vierpersoonskamer, Driepersoonskamer en Standaard Kamer om eruit te kiezen.